Новоукраїнська громада
Запорізька область, Більмацький район

Про ліквідацію юридичних осіб

Повідомлення

про прийняття рішення про припинення юридичної особи виконавчого комітету Смілівської  сільської ради Більмацького району  Запорізької області шляхом ліквідації:

виконавчого комітету Смілівської  сільської ради Більмацького району  Запорізької області (ЄДРПОУ 24907762), розташованого за адресою: 71010, Запорізька область, Більмацький район, село Сміле, вул..Чкалова, будинок 84.

Підстава: рішення 17 сесії 7-го скликання від 27.03.2020 року № 5 «Про ліквідацію виконавчого комітету Смілівської  сільської ради Більмацького району  Запорізької області».

Вимоги кредиторів можуть бути заявлені в письмовій формі у двомісячний термін із дня опублікування цього оголошення за вказаною адресою.

Повідомлення

про прийняття рішення про припинення юридичної особи виборчої комісії Смілівської  сільської ради Куйбишевського району  Запорізької області шляхом ліквідації:

Смілівської  сільської виборчої комісії Куйбишевського району  Запорізької області (ЄДРПОУ 34120613), розташованої за адресою: 71010, Запорізька область, Більмацький район, село Сміле, вул..Чкалова, будинок 1.

Підстава: рішення 17 сесії 7-го скликання від 27.03.2020 року № 4 «Про ліквідацію   Смілівської  сільської виборчої комісії Куйбишевського району  Запорізької області».