Новоукраїнська громада

22.02.2019

ЗАПРОШУЄМО  ДО  ОБГОВОРЕННЯ

Повідомлення про оприлюднення

проекту рішення  Новоукраїнської сільської ради  «Про норми споживання питної води на території Новоукраїнської сільської ради  Більмацького району Запорізької області»

Зазначений  проект  рішення  та  аналіз  його  регуляторного  впливу    розміщено  на дошці оголошення сільської ради або на сайті Новоукраїнської сільської ради Більмацького району Запорізької області.

Строк  приймання  пропозицій  та  зауважень  до  проекту  регуляторного  акта  становить  1  місяць   з  дня  оприлюднення  проекту  регуляторного  акта  та  аналізу  регуляторного  впливу до 22.03.2019 року.

Пропозиції  та зауваження  до  проекту  регуляторного  акта  та  аналізу  його  регуляторного  впливу  просимо  направляти  в  письмовій  формі:

• поштою  за  адресою:   71010,  Запорізька  область, Більмацький район, с. Сміле, вул.Чкалова, 84;
  • тел.       7-61-45.

• поштою  за  адресою:   71012,  Запорізька  область, Більмацький район, с. Новоукраїнка, вул.Снитка, 63;
  • тел.       7-56-45.