A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новоукраїнська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Більмацької громади

Апарат

Штат  апарату виконавчого комітету  Новоукраїнської сільської ради

Більмацького району Запорізької області

Новоукраїнської  сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

№ п/п

Прізвище , ім’я, по батькові

Дата народження

Освіта

Місце роботи

Адреса проживання

Телефон

        Керівництво сільської  ради    

1.

Бажан Анатолій Валентинович

11.03.1958

Вища

Новоукраїнська сільська рада,

сільський голова

 

с.Новоукраїнка вул..Панченка,39

0993462630

 

2.

Крутько Володимир Володимирович

17.02.1964 Вища

Новоукраїнська сільська рада,

заступник  сільського  голови  з гуманітарних  питань

смт.Більмак

вул.Смирнова,41а

 

3.

Мороховський  Олег Васильович

01.01.1973

Вища

Новоукраїнська сільська рада, в.о.старости сіл Сміле, Самойлівка, Світле, Червоноселівка

с.Червоноселівка

вул..Центральна,20

7-61-45

4.

Супрун Людмила

Федорівна

02.03.1974

Вища

Новоукраїнська сільська рада,

секретар виконавчого комітету та  сільської ради

с.Новоукраїнка вул..Центральна, 167

 0680849064

 

        Відділ  фінансів,бухгалтерського обліку та звітності    

5.

Селезньова Світлана Петрівна

08.01.1964

Вища

Новоукраїнська сільська рада, начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності  

с.Новоукраїнка вул.Центральна,117

 

6.

Романюк Валентина Миколаївна

16.03.1963

Середня спеціальна

Новоукраїнська сільська рада,

головний бухгалтер

с.Гоголівка вул..Молодіжна,7

0684992294

7. Денисенко Володимир Васильович 04.01.1958 Вища Новоукраїнська сільська рада, спеціаліст 1-ї категорії с.Сміле вул.Молодіжна,35  
        Відділ земельних  відносин    

8.

Зуйкова Валентина Миколаївна

18.04.1969

Середня спеціальна

Новоукраїнська сільська рада,

спеціаліст – землевпорядник 2-ї категорії

с.Новоукраїнка вул..Панченка,15

0960942911

9. Вініченко Олег григорович 20.03.1973 Середня технічна Новоукраїнська сільська рада, спеціаліст-землевпорядник с.Червоноселівка вул.Шкільна,20  
        Відділ з гуманітарних питань    

10.

Бростило Віта Юріївна

27.05.1975

Вища

Новоукраїнська сільська рада,  головний  спеціаліст гуманітарного відділу

смт.Більмак вул.Шкільна14/4

 

11. Бєляєва Ольга Іванівна 30.05.1970 Вища Новоукраїнська сільська  рада, провідний спеціаліст гуманітарного  відділу

смт.Більмак вул.Центральна,24/7

 
        Сектор з організаційно-кадрової роботи    
12. Вініченко Наталя Леонідівна 28.01.1976 Вища Новоукраїнська сільська рада, спеціаліст 1-ї категорії з кадрової роботи с.Червоноселівка вул.Шкільна,20  
13. Нижниковська Оксана Віталіївна 05.09.1972 Вища Новоукраїнська сільська рада, спеціаліст 1-ї категорії с.Сміле с.Червоноселівка вул.Степанюченка,24  
        Сектор надання адміністративних послуг    
14. Тимошенко Любов Антонівна 14.04.1974

Середня технічна

 

Новоукраїнська сільська рада, спеціаліст 2-ї категорії НАП с.Червоноселівка вул.Центральна,28  
15. Кротенко Віра Іванівна 05.07.1964 Середня Новоукраїнська сільська рада,  спеціаліст сільської ради с.Новоукраїнка вул.Центральна,94  
16. Захаренко Тетяна Миколаївна   Середня Новоукраїнська сільська рада,прибиральник службових приміщень  с.Новоукраїнка  
17. Горлачова Наталія   Середня Новоукраїнська сільська рада, прибиральник службових приміщень с.Сміле с.Сміле  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора